Ulanzi Bluetooth/Wireless remote control tripod (UV-3336 MT-65) — мультифункціональний штатив, монопод професійного класу для класичної горизонтальної зйомки та зйомки вертикального напряму зверху вниз, макрозйомки, футлейки, флетлей тощо.
ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ І СТІЙКІСТЬ
Центральна колона штатива обладнана механізмом, що дає змогу повертати на 360° уздовж горизонту і висувати вперед від центральної осі штатива. З'єднання і шарнірні частини виготовлені з алюмінію і сталі, що гарантує високу надійність і стійкість штатива на будь-якій висоті і в усіх положеннях.
ТРЬОХСЕКЦІЙНА ТЕЛЕСКОПІЧНА КОНСТРУКЦІЯ
Трьохсекційна телескопічна конструкція штатива Ulanzi MT-65, призначена для зміни висоти конструкції з межами 54-176 см.
BLUETOOTH-ПУЛЬТ У КОМПЛЕКТІ
Сполучення з мобільним телефоном дозволяє керувати камерою на відстані за допомогою Bluetooth-пульта. Сумісний з усіма пристроями Android/IOS, для підключення вам знадобиться:
1) натисніть кнопку камери на пульті протягом 3 с, щоб увімкнути живлення;
2) увімкніть Bluetooth у пристрої;
3) знайдіть "ULANZI MT-65", натисніть на з'єднання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота штативу | 176 см |
| Гарантийный срок | 12 |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальна вага пристрою — 8 кг, Bluetooth-пульт |
| Колір штативу | 7073 |
| Комплект поставки | Штатив; пульт керування; чохол |
| Мoдель | MT-65 |
| Материал | Алюміній + ABS-пластик |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, обертається на 360°, кнопка для зйомки |
| Совместимость | Камери, телефони та GoPro |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Затискач, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 1 987,16 ₴






