Внешний аккумулятор Power Bank WUW U44 20000mAh 2USB+Micro+Type-C
Вход: 5 В / 2.1 А USB+Micro+Type-C
Выход: 5 В/2,1 А Micro+Type-C+Lightning
Размер: 140*65*30 мм
Цвет: черный/белый
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Индикация | Електронна індикація |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | U44 |
| Мощность | 12 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 538,21 ₴




