Час переходити на твердотільні накопичувачі. Зібравшись замінити жорсткий диск на твердотільний накопичувач, не шукайте кращого, ніж SU630 від ADATA. В основі твердотільного накопичувача - неймовірно ефективна і продуктивна флеш-пам'ять 3D QLC NAND. Крім того, він оснащений чудовими технологіями LDPC ECC.Твердотільний накопичувач 3D QLC - висока продуктивність без зайвих фінансових витрат. Завдяки флеш-пам'яті QLC 3D NAND і привабливому ціновій пропозиції, SU630 - оптимальне покращене рішення для тих користувачів, які планують замість жорсткого диска використовувати твердотільний накопичувач як для зберігання даних, так і в якості завантажувального диска.Посилення продуктивності за рахунок динамічного кешування типу SLC. Функція динамічного кешування типу SLC забезпечує роботу флеш-пам'яті NAND в режимі SLC (однорівневих осередків) і покращує продуктивність. Тому швидкість читання / запису SU630 досягає 520/450 МБ / с, а завантаження, передача і скачування файлів проводиться ефективніше і швидше.Покращення збереженості даних. З підтримкою технології LDPC (код корекції з низькою щільністю перевірок на парність) накопичувач SU630 здатний виявляти і усувати помилки, забезпечуючи цілісність даних і тим самим збільшуючи термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADATA |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 47.5 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1 500 000 годин година |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 520 |
| Модель SSD | Ultimate SU630 |
| Розміри | 100.45 × 69.85 × 7 мм |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
- Цена: 1 414,09 ₴







