
SSD Kingston UV500 120GB 2.5" SATAIII 6 Gbit/s, Read/Write: 520 MB/s / 320 MB/s, TLC AllInOne -market-without-queues-
1 858,60 ₴
- Нет в наличии
- Код: SUV500/120G
+380 (67) 127-03-91
Твердотілі накопичувачі UV500 компанії Kingston значно підвищують швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками.
У них використовується контролер 88SS1074 і флеш-пам'ять 3D NAND для забезпечення високої швидкості обробки повсякденних завдань та збільшення продуктивності роботи користувачів. Накопичувачі UV500 забезпечують комплексний захист даних, підтримують 256-бітове апаратне шифрування AES і рішення по управлінню безпекою TCG Opal 2.0. Накопичувачі UV500 випускаються в різних варіантах ємності .
В 10 разів швидшi жорсткого диска зі швидкістю обертання 7200 оборотів в хвилину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 120 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1000000 година |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Максимальна швидкість запису | 320 |
| Максимальна швидкість читання | 520 |
| Модель SSD | UV500 |
| Розміри | 100 × 69 × 7 мм |
| Страна регистрации бренда | США |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопителя | Внутрішній |
Информация для заказа
- Цена: 1 858,60 ₴


