
Накопичувач SSD Apacer AS340X 960GB 2.5" 7mm SATAIII 3D NAND Read/Write: 550/520 MB/sec AllInOne -market-without-queues-
3 885,18 ₴
- Нет в наличии
- Код: AP960GAS340XC-1
+380 (67) 127-03-91
AS340X об'ємом 960 ГБ — новий твердотільний накопичувач Apacer. SSD має інтерфейс SATA III, що забезпечує швидкість передачі 6 Гб / с і дозволяє досягти швидкості читання / запису до 550/510 МБ / с
ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДА
Доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе всього кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі SSD Apacer AS340X зможуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ
SSD Apacer AS340X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Страна производитель | Тайвань |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 960 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1500000 година |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 520 |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | AS340X |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопителя | Внутрішній |
Информация для заказа
- Цена: 3 885,18 ₴





