Kingston DataTraveler Exodia M — це портативне рішення для зберігання даних, сумісне з ноутбуками, настільними ПК, моніторами та іншими цифровими пристроями та підтримуючий стандарт USB 3.2 Gen 1. DT Exodia M дозволяє швидко передавати та надійно зберігати документи, музику, відеофайли та інше. USB-накопичувач представлений у кількох кольорах та доступний ємністю пам'яті 64 ГБ. Завдяки практичному дизайну, це ідеальне рішення для повсякденного зберігання даних. Флешки відрізняються легендарною надійністю, характерною для всієї продукції компанії Kingston.
− Дизайн з рухомим ковпачком захищає USB-роз'єм.
− Декілька варіантів кольору залежно від ємності.
− Кільце для легкого кріплення до брелока для ключів.
− Комплект з 2-х флеш-накопичувачів.
ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Рухомий ковпачок захищає USB-роз'єм та ваші дані, коли накопичувач не використовується.
ЗРУЧНЫСТЬ У ВАС ПІД РУКАМИ
Легке рішення для зберігання даних, сумісне з USB 3.2 Gen 1 забезпечує швидку передачу файлів.
АБСОЛЮТНА ПОРТАТИВНІСТЬ
Діапазон ємностей з кольоровим ковпачком та кільцем, яке легко кріпиться до кільця для ключів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 60 |
| Модель флеш-накопичувача | DT Exodia M |
| Объем накопителя | 64 GB |
| Розміри | 67.4 × 21.8 × 11.6 мм |
| Страна регистрации бренда | США |
| Тип корпуса | Слайдер |
| Цвет | Black-blue |
- Цена: 403,37 ₴




